Starptautiskā Grafikas biennāle Ķīnā

VI Starptautiskā Guanlan Grafikas biennāle 2017 (Guanlan, Ķīna)
Darbu iesūtīšanas termiņš (pasts): 2017. gada 16. februāris
Dalības maksa: nav

Biennālei iespējams iesūtīt darbus, kas radīti pēdējo divu gadu laikā. Tiek akceptētas visas grafikas tehnikas.
Darba attēla izmērs nedrīkst pārsniegt 120x180 cm, bet tam jābūt lielākam kā 30x30 cm.

2017. gadā tiks pasniegtas 15 naudas balvas, katra 30 000 CNY apjomā. 15 apbalvotie mākslinieki balvu saņemšanai tiks uzaicināti uz Ķīnu (transports un uzturēšanās tiek segti no organizētāju puses).
Tuvāka informācija: http://www.guanlanprints.com/b/

Izstāde "džīpīes". Juris Petraškevičs

Izstādes publicitātes attēlS.  Juris Petraškevičs. Noklīdušās rotaļlietas 1. 2015, papīrs, ogle, pastelis, 64x90 cm

Izstādes publicitātes attēlS. Juris Petraškevičs. Noklīdušās rotaļlietas 1. 2015, papīrs, ogle, pastelis, 64x90 cm

Māksla XO galerija informē:

Jura Petraškeviča izstādi veido smalki tīkloti lielizmēra un nelielāki ogles un pasteļu zīmējumi.
Tās nosaukumā „džīpīes” ir it kā nesakarīgs burtu virknējums, kas tomēr fonētiski rada asociāciju ar pasaules tīmekļa norādītu, kontrolētu iespējamās atrašanās vietu.
Katrs var būt saredzams, atrodams, sajūtams, bet ne vienmēr izprotams [...]

Izstādes atklāšana - ceturtdien, 2017.gada 19.janvārī no plkst.17.00-19.00
Elizabetes ielā 14, Rīgā.
Izstāde apskatāma no 19.01.- 14.02.2017
www.makslaxogalerija.lv

X Starptautiskā Šamaljēras - Overņas Mazo formu grafikas triennāle (Francija)

Pieteikumu iesūtīšanas termiņš: 2017. gada 30. marts

Papīra izmēri: līdz 33 x 25.5 cm
Triennālei iespējams iesniegt piecus tradicionālajās grafikas tehnikās veidotus darbus.
Balvu fonds: katram uzvarētājam tiks nodrošināta personālizstāde nākošās triennāles laikā. Uzvarētājiem tiks piešķirtas arī naudas balvas (100 EUR - 1. vietas ieguvējam, 600 EUR - 2. vietas ieguvējam un 400 EUR - 3. vietas ieguvējam).

Tuvāka informācija: http://www.mondialestampe.com/

I Starptautiskā Cešinas grafikas triennāle 2017 (Polija)

Pieteikumu iesūtīšanas termiņš: 2017. gada 10. februāris

Tēma: "Neiespējamā meklējumos"
Konkurss ir atklāts augstskolu un universitāšu studentiem, kā arī skolēniem. Vecuma ierobežojumi: sākot no 14 gadiem.
Konkursam iespējams iesniegt līdz četriem darbiem, kas veidoti tradicionālajās grafikas tehnikās un digitālajās tehnikās.
Darbu izmēri: no 21 x 29.7 cm līdz 100 x 70 cm

Tuvāka informācija:
http://instytutsztuki.us.edu.pl/i-international-print-triennial-cieszyn-2017
http://instytutsztuki.us.edu.pl/sites/ext.us.edu.pl/files/media/rules.pdf

Ilustrācijas nodarbību viesis - Māris Bišofs

29. novembrī Ilustrācijas nodarbībā viesojās mākslinieks Māris Bišofs. Kopā ar studentiem Māris zīmēja Māra Bišofa portretu un meklēja "divus slāņus" studentu darbos un īpaši sagatavotās fotogrāfijās. Mākslinieks iepazīstināja ar savu pieredzi, strādājot par ilustratoru ASV, kā arī norādīja uz atšķirīgo savā tagadējā darbā žurnālā Rīgas laiks.

Satori. Ilustrēts

No 30. novembra līdz 14. decembrim Kaņepes Kultūras centrā būs apskatāma LMA Grafikas apakšnozares Ilustrācijas klases studentu darbu izstāde "Satori. Ilustrēts"

Kopš 2015. gada Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas apakšnozares Ilustrācijas klases (pasniedzēja - Rūta Briede) studenti sadarbojas ar interneta žurnālu Satori.lv. Sadarbības laikā studenti ir izveidojuši ilustrācijas vairāk nekā 10 mūsdienu latviešu prozas un dzejas darbiem. Daļa no šīm ilustrācijām publicētas jaunajā Satori grāmatžurnālā drukātā formā. Izstādē varēs aplūkot studentu radīto ilustrāciju oriģinālus, kas tapuši laika posmā no 2015. līdz 2016. gadam. 

Plakāta autore - Lote Vilma Vītiņa

"Neputna" galerijā būs aplūkojama izstāde "Grafiķu kalendārs 2017"

Jau otro gadu Latvijas Mākslas akadēmijas grafikas nodaļas studenti un pasniedzēji veido "Grafiķu kalendāru", kas guvis ievērību grafikas mīļotāju vidū.  No 1. decembra mākslas grāmatu izdevniecības "Neputns" galerijā būs apskatāma kalendāra oriģinālnovilkumu izstāde "Grafiķu kalendārs 2017". Izstādē būs aplūkojami darbi, kas tapuši akadēmijas maģistra programmas 1. un 2. kursa studentiem un pasniedzējiem kopīgi veidojot 2017. gada kalendāru. 12 mākslinieki radījuši ilustrāciju vienam gada mēnesim un viens visam gadam kopumā. Kalendārs, kas izdots tikai 35 eksemplāros, realizēts dažādās grafikas tehnikās – ofortā, litorgrāfijā, sietspiedē, sausajā adatā u. c. Visas kalendāra kopijas ir oriģinālnovilkumi. 
Izstādē piedalās – Anete Bajāre-Babčuka, Elīna Brasliņa, Rūta Briede, Linda Lagzdiņa, Rebeka Lukošus, Anita Rupeika, Vivianna Maria Staņislavska, Dārta Stafecka, Artjoms Tarasovs, Sabīne Vekmane, Lote Vilma Vītiņa, Melānija Vilka, Zahars Znaidjonovs, Anna Zvaigzne

Atklāšana 1. decembrī plkst. 17.00, izstāde atvērta no 01.12.2016 līdz 14.01. 2017 izdevniecības "Neputns" galerijā Tērbatas ielā 49/51, darba laiks P., O., T., C., P. 10.00–18.00, S. 10.00–16.00 (decembrī), Sv. –

Attēlā "Grafiķu kalendāra 2017" vāks, autors – Zahars Znaidjonovs


Izstādi organizē: Latvijas Mākslas akadēmija
Atbalsta: A/S Antalis, izdevniecība "Neputns", Satori

Pirmā Starptautiskā Jerevānas grafikas biennāle 2017 (Armēnija)

Bez dalības maksas
Pieteikumi jāiesūta līdz 15. decembrim

Darbus iespējams pieteikt jebkuram profesionālam māksliniekam vai pēdējo divu kursu mākslas studentam. Tehniskās prasības: visas tradicionālās grafikas tehnikas (oforts, gravīra, sausā adata, mecotinta, mīkstā laka, kokgriezums, linogriezums, litogrāfija, ofseta litogrāfija, sietspiede, kologrāfija, monotīpija u.c.).

Tuvāka informācija: http://yerevanprintbiennale.com/

Litogrāfijas meistardarbnīca Grafikas katedrā

No 7. līdz 11. novembrim LMA Grafikas katedrā Leipcigas Mākslas akadēmijas (Die Hochschule für Grafik und Buchkunst Leipzig) pārstāvju vadībā norisinājās litogrāfijas tehnikas meistardarbnīca.
Darbnīcu vadīja profesors, Leipcigas Mākslas akadēmijas prorektors Oliver Kossack un students - asistents Christian Bold.
Darbnīcas laikā studenti aplūkoja Leipcigas Mākslas akadēmijā veidotas oriģinālgrafikas, iepazinās ar dažādiem litogrāfijas tehnikas paņēmieniem, kā arī izveidoja vienu kopīgu darbu.

ISSP izsludina pieteikšanos darbnīcai "Fotogrāfija un kolāža"

Andrejs Strokins

Andrejs Strokins

Līdz 7. novembrim fotogrāfi un vizuālie mākslinieki aicināti pieteikties darbnīcai Fotogrāfija un kolāža, ko vadīs māksliniece Maija Kurševa un fotogrāfs Andrejs Strokins. Trīs dienu garā darbnīca pievērsīsies divām plašām nozarēm – fotogrāfijas medijam un kolāžas tehnikai. 

Kas notiek ar fotogrāfiju, kad tā tiek izņemta no tās oriģinālā konteksta? Kā savienot dažādus attēlus, veidojot ar tiem vienotu stāstu? Darbnīca Fotogrāfija un kolāža ar mākslinieci Maiju Kurševu un fotogrāfu Andreju Strokinu pievērsīsies divām plašām nozarēm – fotogrāfijas medijam un kolāžas tehnikai, kā arī to iespējamajai savienībai.
 
Darbnīcas laikā Kurševa un Strokins sniegs ieskatu ne tikai fotogrāfijas medija izmantošanas plašajās iespējās, bet arī starpdisciplinārā praksē, kur iespējams apvienot dažādus medijus vienota stāsta veidošanā. Pasniedzēju vadībā dalībnieki strādās gan ar savām, gan atrastām fotogrāfijām, kombinējot dažādus attēlus, lai realizētu savus autordarbus kolāžas tehnikā.
 
Darbnīca notiks no 18. līdz 20. novembrim Cēsīs, Ruckas mākslas rezidenču centrā. Lai piedalītos, jāiesniedz pieteikums ar informāciju par sevi, motivācijas vēstuli un iepriekšējiem darbiem. 
 
Detalizētāka informācija par darbnīcu un pieteikšanos: http://ej.uz/fotografija_kolaza
 
Maija Kurševa – māksliniece, kopš 2007. gada aktīvi piedalījusies izstādēs gan Latvijā, gan ārzemēs, tostarp izstāžu zālē Arsenāls, Maskavas Modernās Mākslas muzejā, kim?, KUMU Tallinā, u.c.,Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēja, Popper izdevniecības līdzdibinātāja, viena no Rīgas Zīnu festivāla organizatorēm.
http://kurseva.berta.me

Andrejs Strokins – fotogrāfs, FOAM centra Talents 2016 konkursa finalists; pēdējo gadu laikā darbi ir plaši izstādīti gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, tostarp šā gada Baltijas Paviljonā Venēcijas Arhitektūras biennālē, Mūkusalas Mākslas salonā, Rīgas Fotogrāfijas biennālē, un citur. Bieži savos darbos izmanto atrasto fotogrāfiju, pēdējā laikā pievērsies arī tieši kolāžu veidošanai – viņa kolāžu personālizstāde Nezināmais dalāmais, bija skatāma Mākslai Vajag Telpu vasaras mājas galerijā šā gada augustā.
http://strokins.info
 
Pasākumu organizē: ISSP
Atbalsta: VKKF, Ruckas mākslas rezidenču centrs
 
 
Papildu informācija:
Ieva Raudsepa
ieva@issp.lv
+37126140923

Izstāde "Avots / Quelle" (foto)

Foto no LMA Grafikas apakšnozares studentu darbu izstādes "Avots" Gētes institūtā.
Izstādi iespējams aplūkot līdz 5. novembrim.

Vairāk par izstādi šeit.

Dzeja 10 x 10 centimetros

Grafikas katedras studenti un pasniedzēja Rūta Briede radījuši projektu "Dzeja 10 x 10 centimetros" ("Poetry in 10x10 centimeters"). Projekts realizēts Ilustrācijas nodarbību ietvaros, un tā laikā studenti ilustrēja latviešu autoru dzejoļus angļu valodā.

Sekojiet projektam: https://www.facebook.com/LatvianLiterature/

Foto un informācija: http://www.latvianliterature.lv

Inga Gaile "Crossing the street", Anitas Rupeikas ilustrācija

Inga Gaile "Crossing the street", Anitas Rupeikas ilustrācija

Dārta Stafecka saņem Brederlo – von Sengbusch mākslas prēmiju

Dārta Stafecka „Saplūšana” Oforts, 610 x 860 mm, 2016.    Brīvs rokas kustību plūdums, kas atļauj brīvu domu plūdumu.

Dārta Stafecka
„Saplūšana”
Oforts, 610 x 860 mm, 2016.

Brīvs rokas kustību plūdums, kas atļauj brīvu domu plūdumu.

5. oktobrī Latvijas Mākslas akadēmijas aulā konkursa darbu izstādes „Brederlo – von Sengbusch mākslas prēmijas” atklāšanas laikā tika pasniegtas Brederlo – von Sengbusch mākslas prēmijas, no kurām vienu šogad saņem Grafikas apakšnozares maģistrantūras studente Dārta Stafecka. Apsveicam!

Dārta Stafecka „Laiks” Oforts, akvatinta, 645 x 935 mm, 2015.    Starp laika ilguma šķietamību un fizisko laiku ir atšķirība, tāpat laika lineārais sakārtojums neatbilst tam, kā mēs atceramies – atmiņās notikumi nekārtojas perfekti secīgi, tie pārklājas un nobīdās, saplūst vienā. Šis darbs ir viena daļa no 4 darbu sērijas, kur katra daļa ir viena nedēļa, kas katra iekļauj sevī septiņas dienas un tas viss kopā veido vienu mēnesi, kas ir secīgā laika skatījuma vienības. Tas, ko esmu attēlojusi, ir pagātne. Katras dienas viens moments ir fiksēts, katrs moments ir atšķirīgs un reizē līdzīgs, atmiņas pārklājās un vairs nevar izšķirt nedēļas dienas. Viena elementa īpašības kļūdaini pieskaitām citam un tā rodas juceklis. Lietas, kas ir ārpus normas, kas ir ārpus šī jucekļa, kas ir nobīdījušās, mēs varam izšķirt, atcerēties pareizi. Šo sajūtu arī mēģināju attēlot, liekot vienu zīmējumu virs otra, veidojot blīvu zīmējumu pārklājumu, kurā ir iespējams izsekot kādam elementam, saskatīt kādu kopformu.

Dārta Stafecka
„Laiks”
Oforts, akvatinta, 645 x 935 mm, 2015.

Starp laika ilguma šķietamību un fizisko laiku ir atšķirība, tāpat laika lineārais sakārtojums neatbilst tam, kā mēs atceramies – atmiņās notikumi nekārtojas perfekti secīgi, tie pārklājas un nobīdās, saplūst vienā. Šis darbs ir viena daļa no 4 darbu sērijas, kur katra daļa ir viena nedēļa, kas katra iekļauj sevī septiņas dienas un tas viss kopā veido vienu mēnesi, kas ir secīgā laika skatījuma vienības. Tas, ko esmu attēlojusi, ir pagātne. Katras dienas viens moments ir fiksēts, katrs moments ir atšķirīgs un reizē līdzīgs, atmiņas pārklājās un vairs nevar izšķirt nedēļas dienas. Viena elementa īpašības kļūdaini pieskaitām citam un tā rodas juceklis. Lietas, kas ir ārpus normas, kas ir ārpus šī jucekļa, kas ir nobīdījušās, mēs varam izšķirt, atcerēties pareizi. Šo sajūtu arī mēģināju attēlot, liekot vienu zīmējumu virs otra, veidojot blīvu zīmējumu pārklājumu, kurā ir iespējams izsekot kādam elementam, saskatīt kādu kopformu.

Akadēmijā viesojas Agnese Kleina

4. oktobrī Ilustrācijas nodarbībā viesojās grāmatžurnāla Benji Knewman izdevēja un galvenā redaktore Agnese Kleina, lai pastāstītu par to, kāpēc Benji Knewman lielu lomu spēlē ilustrācijas. Agnese dalījās ar savu redzējumu par to, kādas ilustrācijas vislabāk uzrunā lasītāju un kā ilustrācija bagātina žurnālu. Magistra programmas 2. kursa studenti kursa ietvaros strādā pie ilustrācijām Benji Knewman 6. numura ilustrācijām.

Agate Lielpētere saņem Mecenātes Ināras Teterevas stipendiju

Agate Lielpētere. Fragments no sietspiežu sērijas "LIETAS" N1, sietspiede, 66 x 45 cm, 2016.

Agate Lielpētere. Fragments no sietspiežu sērijas "LIETAS" N1, sietspiede, 66 x 45 cm, 2016.

27. septembrī tika  piešķirtas piektās „Mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā”. Viena no stipendijas ieguvējām ir Grafikas apakšnozares otrā kursa studente Agate Lielpētere. Apsveicam!

Vairāk par stipendiju šeit.

Agate Lielpētere. Fragments no zīna " THE GLORIOUS LIFE IN KISHLAX - BANDITO LIFESTYLE ", akvarelis uz papīra / digitāldruka, 2016.    THE GLORIOUS LIFE IN KISHLAX - BANDITO LIFESTYLE ir uz patiesiem notikumiem balstīts komikss. Tam pamatā ir stāsts par kriminālu autoritāti Aziāts. Es gan Aziātu nepazīstu, zinu viņu tikai no tēva stāstiem, tāpēc Aziāta tēls man ir tāds kā mīts. Stāsta darbība notiek deviņdesmito gadu sākumā, neredzīgo ciematā, Juglā, ko tautā iesaukuši par Kišlaku. Jāpiebilst, ka nezinu pat kā Aziāts izskatās, viņa vizuālo tēlu veidoju pamatojoties uz loģiskiem un matemātiskiem spriedumiem.

Agate Lielpētere. Fragments no zīna " THE GLORIOUS LIFE IN KISHLAX - BANDITO LIFESTYLE ", akvarelis uz papīra / digitāldruka, 2016.

THE GLORIOUS LIFE IN KISHLAX - BANDITO LIFESTYLE ir uz patiesiem notikumiem balstīts komikss. Tam pamatā ir stāsts par kriminālu autoritāti Aziāts. Es gan Aziātu nepazīstu, zinu viņu tikai no tēva stāstiem, tāpēc Aziāta tēls man ir tāds kā mīts. Stāsta darbība notiek deviņdesmito gadu sākumā, neredzīgo ciematā, Juglā, ko tautā iesaukuši par Kišlaku. Jāpiebilst, ka nezinu pat kā Aziāts izskatās, viņa vizuālo tēlu veidoju pamatojoties uz loģiskiem un matemātiskiem spriedumiem.

Guntars Sietiņš, "Ilūzija un realitāte"

No 8. oktobra līdz 30. oktobrim Kuldīgas Mākslas namā būs skatāma Guntara Sietiņa izstāde “Ilūzija un realitāte”.

Guntars Sietiņš mūsdienu latviešu grafikā uzskatāms par vienu no ievērojamākiem perfekcionistiem, kas virtuozi darbojās vienā no tehniski sarežģītākajām grafikas tehnikām – mecotinta.

Izstādē būs skatāmi pēdējā desmitgadē tapušie darbi, tomēr jāatzīmē, ka mākslinieks neveido grafiku ciklus. Ikviens darbs tiek veidots kā atsevišķs un pašvērtīgs attēls, kas pastāv pats par sevi. Izstāde skatītāju pārsteigs ne tikai ar mākslinieka pielietoto grafikas tehniku dažādību – mecotintu, akvatintu, fotopolimēru, bet arī ar krāsu – melno un sarkano, – uguni un sadegušo koka sienu.

Savos darbos Guntars Sietiņš risina telpas un objekta savstarpējās attiecības iegūstot papildus dimensiju, vienlaikus saglabājot reālu vai šķietamu formu. Tikpat liela nozīme darbos ir gaismas un tumsas attiecībām, izmantojot mecotintas sniegtās iespējas panākt neierobežoti smalkas tonālās nianses. Mākslinieka darbos tieši ideālo un universālo izsaka noteiktās un ideālās (lode) formas. Hiperreālistiskajās sfēras transformētā realitāte veido sirreālu objektu un lietu pasauli, kas eksistē ārpus laika, un ir brīva no cilvēciskās (mākslinieka) klātbūtnes. Nosacītajās ainavās attēlotie priekšmeti – lodes, cipari un burti levitē, it kā tie atrastos kaut kur starp laiku un telpu, vienlaikus radot ilūzijas un realitātes sajūtu. Savu darbu kompozīciju radīšanai līdzās mecotintai, mākslinieks lieto arī citu, raksturā atšķirīgu dobspieduma tehniku – akvatintu. Lietojot akvatintas tehnisko paņēmienu, ir izdevies aizstāt lielus vienādas tonalitātes laukumus mecotintā, kas nav īsti piemēroti lielu un vienmērīgu tonālu laukumu veidošanai. Izmantojot abu tehniku priekšrocības un organiski tās sapludinot, tiek panākts vēlamais rezultāts.

Guntars Sietiņš dzimis 1962. gada 23. oktobrī Kuldīgā. Mācījies Kuldīgas 1. vidusskolā. Beidzis Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas Dekoratīvās noformēšanas nodaļu un Latvijas Valsts Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu 1988. gadā. Maģistra grādu ieguvis 1998. gadā. Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzējs kopš 1997. gada, Grafikas katedras vadītājs kopš 1999.gada, profesors kopš 2004.gada. Starptautiskā grafikas centra Grafikens Hus (Zviedrija) biedrs kopš 2006. Strādā arī grafiskajā dizainā un grāmatu grafikā. Veidojis grafisko dizainu četrām Latvijas Bankas izlaistajām monētām, kā arī piedalījies Latvijas eiro monētu grafiskā dizaina izstrādē. Veidojis māksliniecisko noformējumu vairāk nekā 100 grāmatām un katalogiem. Izstādēs piedalās kopš 1986. gada. Sarīkojis vairākas personālizstādes Latvijā, Lietuvā, Itālijā, Ungārijā, Polijā, Vācijā, Zviedrijā un ASV. Darbi atrodas Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, ASV, Itālijas, Rumānijas un Latvijas kolekcijās. Ieguvis 11 godalgas starptautiskajās grafikas izstādēs un konkursos.
Izstādes atklāšana notiks 2016. gada 8. oktobrī plkst. 16:00 Kuldīgas mākslas namā 1905. gada ielā 6, Kuldīgā.

Izstāde "Avots / Quelle"

Gētes institūta Rīgā telpās (Torņa ielā 1) 5. oktobrī notiks Grafikas apakšnozares studentu izstādes "Avots" atklāšana.

Mākslinieki meklē iespēju pietuvoties radošās domas pirmsākumiem. Atrast avotu dzidru un neskartu. Sajust maņu orgāniem nesasniedzamas telpas durvis dziļi iekšpusē. Katrs izmanto savu taktiku - cits klauvē un piesardzīgi lavās iekšā, cits agresīvi izsit durvis un aizelsojies ieskrien. Atsakoties no eiforijas galamērķī, iesmelt, cik var un nest, kamēr instruments sasniedz pamatni – tas ir mākslinieku uzdevums.

Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas katedras 4.kursa studentu darbu izstādē “Avots” piedalās mākslinieki – Agnese Uzule, Pēteris Semjonovs, Laura Krūmiņa, Katrīna Guļecka, Jūlija Blaževiča, Helēna Spridzāne un Henrihs Bināns. Katrs mākslinieks izmanto sev tīkamākos līdzekļus, tāpēc izstādē būs vērojamas ne vien tradicionālās grafikas tehnikas, bet arī gleznas un fotogrāfijas.
 
Izstādes atklāšana ar mākslinieku piedalīšanos:
5. oktobrī plkst. 18:30

Atbalsta: Latvijas Mākslas akadēmija, Gētes institūts

Izdevniecība “The Emma Press” laiž klajā grāmatu ar Elīnas Brasliņas ilustrācijām

18. septembrī Londonā notiks bērnu dzejas krājuma “Moon Juice” atvēršana – britu dzejnieces Keitas Veiklingas (Kate Wakeling) dzejoļus ilustrējusi LMA Grafikas apakšnozares studente Elīna Brasliņa. Grāmatā netrūkst jokainu un jautru varoņu – briesmīga mute, kas apēd visu, kas tai pagadās ceļā, dinozaurs, kas mīt šķūnī, ēdelīgais Kāmju vīrs, karošu zaglis un daudzi citi –, ar kuru palīdzību dzejniece liks lasītājam aizdomāties par ne vienu vien sarežģītu tēmu.

Sadarbība ar izdevniecību “The Emma Press” izveidojās, pateicoties britu izdevēju vizītei Rīgā šīgada vasarā, kas tika organizēta saistībā ar Latvijas dalību Londonas grāmatu tirgū 2018. gadā, kurā Baltijas valstis būs goda viesu statusā.

Šo, kā arī citas “The Emma Press” grāmatas iespējams iegādāties izdevniecības mājaslapā https://theemmapress.com/books/