Agate Lielpētere saņem Mecenātes Ināras Teterevas stipendiju

Agate Lielpētere. Fragments no sietspiežu sērijas "LIETAS" N1, sietspiede, 66 x 45 cm, 2016.

Agate Lielpētere. Fragments no sietspiežu sērijas "LIETAS" N1, sietspiede, 66 x 45 cm, 2016.

27. septembrī tika  piešķirtas piektās „Mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā”. Viena no stipendijas ieguvējām ir Grafikas apakšnozares otrā kursa studente Agate Lielpētere. Apsveicam!

Vairāk par stipendiju šeit.

Agate Lielpētere. Fragments no zīna " THE GLORIOUS LIFE IN KISHLAX - BANDITO LIFESTYLE ", akvarelis uz papīra / digitāldruka, 2016.    THE GLORIOUS LIFE IN KISHLAX - BANDITO LIFESTYLE ir uz patiesiem notikumiem balstīts komikss. Tam pamatā ir stāsts par kriminālu autoritāti Aziāts. Es gan Aziātu nepazīstu, zinu viņu tikai no tēva stāstiem, tāpēc Aziāta tēls man ir tāds kā mīts. Stāsta darbība notiek deviņdesmito gadu sākumā, neredzīgo ciematā, Juglā, ko tautā iesaukuši par Kišlaku. Jāpiebilst, ka nezinu pat kā Aziāts izskatās, viņa vizuālo tēlu veidoju pamatojoties uz loģiskiem un matemātiskiem spriedumiem.

Agate Lielpētere. Fragments no zīna " THE GLORIOUS LIFE IN KISHLAX - BANDITO LIFESTYLE ", akvarelis uz papīra / digitāldruka, 2016.

THE GLORIOUS LIFE IN KISHLAX - BANDITO LIFESTYLE ir uz patiesiem notikumiem balstīts komikss. Tam pamatā ir stāsts par kriminālu autoritāti Aziāts. Es gan Aziātu nepazīstu, zinu viņu tikai no tēva stāstiem, tāpēc Aziāta tēls man ir tāds kā mīts. Stāsta darbība notiek deviņdesmito gadu sākumā, neredzīgo ciematā, Juglā, ko tautā iesaukuši par Kišlaku. Jāpiebilst, ka nezinu pat kā Aziāts izskatās, viņa vizuālo tēlu veidoju pamatojoties uz loģiskiem un matemātiskiem spriedumiem.