Gita Strazdiņa. Vēstule

Peldošajā mākslas centrā „Noass” no 23. jūlija līdz 8. augustam būs apskatāma Gitas Strazdiņas izstāde „Vēstule”.

Gita par izstādi: 
"Vēstule ir uzrakstīts, nosūtāms teksts - paredzēts konkrētam adresātam ar mērķi nodot noteiktu informāciju. Šim tekstam piemīt rokraksts - individuālo īpatnību, savdabību kopums, kas spēj nest arī tikai vizuāli uztveramu informāciju par tā īpašnieku. Šis teksts ir atsauce uz reāli esošām parādībām dzīvē, par kurām, izlasot vēstuli, ir iespējams tikai vienīgi kaut ko nojaust. Taču būtiski bija padarīt citiem redzamu to vērtīgo, ko, varbūt, šajā vēstulē, sākotnēji spēju ieraudzīt vienīgi es pati. 
"VĒSTULE" ir maza epizode, kura kļuvusi nozīmīga tajā saskatīto cilvēcisko vērtību klātesamības dēļ. Tā glabā īpašu informāciju, kuras nozīme, izceļot to ārpus konteksta vai ieraugot to no jauna - ar citu laika distanci, mainās un pieaug."

Gita Strazdiņa 2014. gadā ir ieguvusi bakalaura grādu glezniecībā un šobrīd turpina studijas Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas apakšnozares maģistrantūras pirmajā kursā. Gita ir guvusi pieredzi arī pusgadu studējot Venēcijas Mākslas akadēmijā un piedaloties dažādās grupu izstādēs.

Izstādes atklāšana: 23. jūlijā pulksten 19:00. 
Uzstāsies muzikālā apvienība "FocusRight".
Peldošā mākslas centra "Noass” atrašanās vieta: Rīgā, AB dambī 2.
Izstādes darba laiks: P.: slēgts; O.– S.: 12:00–18:00.

Izstādi atbalsta : Peldošā Mākslas galerija „Noass”, Valsts Kultūrkapitāla fonds, „VETO magazine”,” Kultūras Diena”, „BalticPrint”. 
Organizē – Ronalds Lietnieks.