Paulas Pelšes personālizstāde “Divdabīgs”

20. jūnijā plkst. 18.00 Mākslas telpā MALA notiks Paulas Pelšes personālizstādes “Divdabīgs” atklāšana.

Izstādi “Divdabīgs” veido grafikas darbu sērija, kurus vieno kopīga ideja par cilvēka un dabas mijiedarbību. Tā ir subjektīvi radīta vīzija par cilvēka un dabas saplūšanu, radot darbos mistiskas un sirreālas ainavu fragmentācijas. Ilūzija, kas kļūst par stingru realitāti. Attēloto apzināti tuvinot dabiskajam, pārņem patiesības mirkļa sajūta par vietu, kur cilvēka un dabas mijiedarbība ir iespējama, kļūstot vienas sistēmas daļai par otras sistēmas daļu, nojaucot robežu, kur saplūšana sākas un beidzas. Divu vienību pārklāšanās savā starpā, kā arī divu telpu barjeru nojaukšana. Cilvēks kā daba, daba kā cilvēks. Cilvēka un dabas formas tiek sašķeltas, sadalītas un atkal liktas kopā, veidojot jaunu dabas izpratnes līmeni.

Paula Pelše absolvējusi Maģistrantūru Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļā, kā arī studējusi Porto Universitātē Mākslas fakultātē.

Izstāde apskatāma no 20. jūnija līdz 9. jūlijam Mākslas telpā MALA, Cēsīs, Lielā Skolas ielā 4, atvērta no trešdienas l'idz svētdienai laikā no 12.00–20.00.

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Mākslas telpa MALA